Aa: Suurenna tekstikokoa Pienennä tekstikokoa

Papisto ja kanttori

                                                                                 Takaisin Kotiehtoollinen-sivulle

RISTO KORMILAINEN
Lääninrovasti, kirkkoherra

Eläkkeellä 1.8.2018 alkaen

 

 

LOMA-AJAT - R.KORMILAINEN
 

27.4.-31.7.2018

Sijaiset:
Tatu Ryyti
24.4.-1.6.2018 ja 25.6.-31.7.2018


Mikko Riipinen
2.6.-24.6.2018

TATU RYYTI
vs  kirkkoherra,kappalainen
Vastuualueena lähetys ja diakonia

Puh. 0440 615 170
**@**

LOMA-AJAT - T.RYYTI

2.6.-24.6.2018 

Sijainen

Mikko Riipinen

 

HELI RIIPINEN
Seurakuntapastori
Vastuualueena lapset ja perheet

Puh. 0440 615 211
**@**

LOMA-AJAT - H. RIIPINEN

17.-18.7.2018

23.7.-15.8.2018
 

MIKKO RIIPINEN
Seurakuntapastori
Vastuualueena nuoriso

Puh. 0440 615 210
**@**

LOMA-AJAT - M.RIIPINEN
 

19.7.-15.8.2018

MERJA MATERO
Kanttori

Puh. 0440 615 221
**@**

 

LOMA-AJAT - M.MATERO

7.-19.6.2018

14.7.-14.8.2018

 

Loma-aikojen ja vapaapäivien sijainen Svetlana Heikkinen
Puh. 045 212 1821

SVETLANA HEIKKINEN
Kanttorin sijainen
Puh. 045 212 1821